Privatlivspolitik Privatlivspolitik
KunstAuktionOnline.dk - kvalitet i udbuddet af kunstKunstAuktionOnline.dk - Kunst, malerier, litografier mm.KunstAuktionOnline.dk - Hurtig afregning til sælger Auktion

Køb og sælg på online kunstauktion

Hvert auktionshus har sin egen profil. KunstAuktionOnline.dk kendes på de detaljerede og troværdige værkbeskrivelser. Her undgår du tvivlsomme tilskrivninger og faldgruber som forveksling af originalgrafik og reproduktioner. Alle vurderinger er baseret på et kvalificeret fagligt skøn.

Titel: Lars Dan - Serigrafi, 1994
Lars Dan, Titel: Serigrafi, 1994
Vi insisterer på kvalitet i udbud af kunst, vurderinger og på serviceniveauet.

Tillid er et nøgleord for al handel på internettet.

Vi tilbyder dig:
- Lave salærer
- Professionel vurdering
- Hurtig afregning til sælger

Vi har i øjeblikket auktioner i følgende kategori: Har du spørgsmål er du naturligvis velkommen til at kontakte os.

Konservering, rensning og restaurering af malerier
 Nyhedsbrev
Tilmeld dig nyhedsbrevet, så er du opdateret om nyheder fra KunstAuktionOnline.dk
Navn:
E-mail:

 Ønsker du at sælge?
Læs mere om hvordan du sælger dine varer, enkelt og ligetil til lave salærer - klik her

 Ønsker du at købe?
Bliv oprettet som bruger og få mulighed for at byde på auktionerne Opret dig på auktionen

 Afhentning i hjemmet
Vi foretager vurdering og afhentning af værker på din adresse efter aftale kontakt os
 De næste 5 auktioner der afsluttes på KunstAuktionOnline.dk
KUNSTNERVÆRKVURDERINGUDLØBERNÆSTE BUD
Johannes LarsenTrækfuglene, 1912-131.000 - 1.200 DKK4/9-14 20:00:00550 DKKLæs mere
Ejler BilleLitografi, 19891.000 - 1.200 DKK4/9-14 20:10:00650 DKKLæs mere
Helka Hautamäki AgerupFugle og træer400 - 450 DKK4/9-14 20:20:00200 DKKLæs mere
Annelise KalbakSerigrafi, 1984400 - 450 DKK4/9-14 20:30:00220 DKKLæs mere
Poul AggerAmøbeformer400 - 450 DKK4/9-14 20:40:00200 DKKLæs mere