Privatlivspolitik Privatlivspolitik
KunstAuktionOnline.dk - kvalitet i udbuddet af kunstKunstAuktionOnline.dk - Kunst, malerier, litografier mm.KunstAuktionOnline.dk - Hurtig afregning til sælger Auktion

Køb og sælg på online kunstauktion

Kunstauktionen lukker den 9. oktober. I stedet åbner en butik på Kunstonline.dk

Titel: Per Arnoldi - Akvatinte, 21/25
Per Arnoldi, Titel: Akvatinte, 21/25
Vi insisterer på kvalitet i udbud af kunst, vurderinger og på serviceniveauet.

Tillid er et nøgleord for al handel på internettet.

Vi tilbyder dig:
- Lave salærer
- Professionel vurdering
- Hurtig afregning til sælger

Vi har i øjeblikket auktioner i følgende kategori: Har du spørgsmål er du naturligvis velkommen til at kontakte os.

Konservering, rensning og restaurering af malerier
 Nyhedsbrev
Tilmeld dig nyhedsbrevet, så er du opdateret om nyheder fra KunstAuktionOnline.dk
Navn:
E-mail:

 Ønsker du at sælge?
Læs mere om hvordan du sælger dine varer, enkelt og ligetil til lave salærer - klik her

 Ønsker du at købe?
Bliv oprettet som bruger og få mulighed for at byde på auktionerne Opret dig på auktionen

 Afhentning i hjemmet
Vi foretager vurdering og afhentning af værker på din adresse efter aftale kontakt os
 De næste 5 auktioner der afsluttes på KunstAuktionOnline.dk
Ingen i øjeblikket